Mroczna Gwardia

Mroczna Gwardia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-05-18 08:29:52

Kofrig

Rada

Punktów :   

Gry\mody i ich opisy.

Wyrażamy swoje opinie o grach\modach. Wzór:
Gra czy mod:
Nazwa:
Jak daleko już zaszłeś:
Opis gry\moda:

Ostatnio edytowany przez Kofrig (2014-05-18 08:37:24)


XD

Offline

 

#2 2014-05-18 08:35:14

Kofrig

Rada

Punktów :   

Re: Gry\mody i ich opisy.

Gra czy mod: Mod.
Nazwa: Złote Wrota.
Jak daleko już zaszłeś: 2 rozdział.
Opis gry\moda: Zajebista. Na początku spotykasz brata Xardasa. Później idziesz do bandytów i wykonujesz misje. Następnie szukasz paczki z zielem i idziesz z diego do obozu piratów. Później wybierasz do której chcesz iść frakcji. Ja wybrałem paladynow. Hagen daje ci zadanie iść na przeszpiegi do piratów. A dalej co będzie zobaczymy...


XD

Offline

 

#3 2014-05-26 20:46:51

Povelix

Radny

Punktów :   

Re: Gry\mody i ich opisy.

Gra czy mod: Mod
Nazwa: Mroczne Tajemnic
Opis gry/moda: Jest to pierwsza część gry Gothic 1, londujesz w jeziorko i zaczynasz gre. Pierwsza rozmowa zaczyna się od Diego naszego przyjaciela. Zleca nam misje z dodatkiem o "przemytnikach" oczywiście gówno o nich wiesz, po lewej są strażnicy którzy strzegą rudy czy chuj wie czego. Nie radze z nimi gadać, dany mod zawiera kilka nowych obozów, mieczy, pancerzy i wiele wiele misji. Mod bardzo mnie satysfakcjonuje ze względu na fabułe oraz rozgrywke. Wybór między obozami jest taki sam jak z jędynki bez moda. Lecz dodali oboz strażników kopalni. Do którego można się przyłączyć, reszta nie podlega demokracji. Sami zagrajcie to się przekonacie że warto.

Offline

 

#4 2014-05-28 12:49:00

Kofrig

Rada

Punktów :   

Re: Gry\mody i ich opisy.

Gra czy mod: Gra
Nazwa: Fable
Jak daleko już zaszłeś: Przeszłem całą.
Opis gry: Zostajesz jednym z członków gildii bohaterów. Wykonujesz masę misji żeby uratować sióstre, odnaleść mamę i stoczyć walkę na arenie. Po stoczeniu walki na arenie musisz zabić swoją przyjaciółkę albo zostawić ją przy życiu. Następnie idziesz uratować swoją mamę i niestety złapali cię. Później planujesz ucieczkę. Dalej dowiecie się jak zagracie...


XD

Offline

 

#5 2014-05-28 14:04:30

Hades

Kyuu

Punktów :   

Re: Gry\mody i ich opisy.

Gra czy mod:Mod
Nazwa:Returning
Jak daleko już zaszłeś:Coż dalej 1 rozdział
Opis gry\moda:A więc tak jest bardzo... zajebisty poczatkowe miejsca to te co w g2 nk jest duzo nowych itemek np helmy co to jest juz cos nowego z tego co pamietam jest nowe skille i wiecej zadan wiec mysle ze 30+ godzin sie bedzie przechodzilo samego moda :X jest strasznie dobra fabula zeby isc do kruka trzeba wszystko dla magow wody zrobic Hmmm co najlepsze w tym modzie to 7 rozdzial ale jak juz pogracie to zobaczycie i jeszce jedno jest ... jest... zajebista walka pomiedzy orkami a ludzmi z calego khorinis magowie ognia wody paladyni najemnicy sekta sniacego WSZYSCY ta walka to najlepsze co jest w tym modzie jak dla mnie wiec bardzo gorąco polecam!.


Hades jest tylko jeden
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c270163ec3e8.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fragoria.pun.pl www.birdspiders.pun.pl www.narutograforum.pun.pl www.shippuuden.pun.pl www.dsvsparta.pun.pl